Запрошуємо Вас на заняття до наших вечірніх гуртків

на вулиці Сергія Данченка 2А Житловий комплекс “Ліпинка”
Вечірні гуртки, вулиця Данченка, Ліпінка
  • Хореографічний
  • Вокальний
  • Театральна студія
  • Ліплення, живопис
  • Ґрунтовна підготовка до школи
  • Фортепіано
  • Джиу – джитсу
  • Іноземні мови
  • Послуги логопеда
 

Наші діти призери Третього всеукраїнського конкурса-фестиваля дитячої творчості «Зоряний старт»

Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості
Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості
(читати більше)
Розклад занять на 2019-2020 – 2 офіс, 1 зал
FileДивитися у pdf.
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота/Неділя
9:00-10:00 ПІЛАТЕС Сіпченко Олена 9:00-10:00 ПІЛАТЕС Сіпченко Олена 9:00-10:00 ПІЛАТЕС Сіпченко Олена
10:30-10:50 ХОРЕОГРАФІЯ 1 мол. група 10:30-10:50 ХОРЕОГРАФІЯ 1 мол. група 9:00-10:00 Акторська майстерність 10:30-10:50 ХОРЕОГРАФІЯ 1 мол. група 10:30-10:50 ХОРЕОГРАФІЯ 1 мол. група 10:00-11:00 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ (Cубота)
ФІТНЕС (Неділя)
11:00-11:25 ХОРЕОГРАФІЯ 2 мол. група 11:00-11:25 ХОРЕОГРАФІЯ 2 мол. група 11:00-11:25 Акторська майстерність 11:00-11:25 ХОРЕОГРАФІЯ 2 мол. група 11:00-11:25 ХОРЕОГРАФІЯ 2 мол. група 11:00-12:00 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ (Cубота)
17:00-17:40 ХОРЕОГРАФІЯ 3-4 роки Кос Ірина 17:00-17:40 ХОРЕОГРАФІЯ 3-4 роки Сіпченко Олена 17:00-17:40 ХОРЕОГРАФІЯ 3-4 роки Кос Ірина 17:00-17:40 ХОРЕОГРАФІЯ 3-4 роки Сіпченко Олена 17:00-17:40 ХОРЕОГРАФІЯ 3-4 роки
Кос Ірина
17:45-18:35 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-5) Кос Ірина 17:45-18:25 ХОРЕОГРАФІЯ 5-6 років Сіпченко Олена 17:45-18:35 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-5) Кос Ірина 17:45-18:25 ХОРЕОГРАФІЯ 5-6 років Сіпченко Олена 17:45-18:35 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-5) Кос Ірина
18:45-19:45 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-6) Кос Ірина 18:30-19:25 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ Желіба Тетяна до 10 років 18:45-19:45 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-6) Кос Ірина 18:30-19:25 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ Желіба Тетяна до 10 років 18:45-19:45 ХОРЕОГРАФІЯ без набору (4-6) Кос Ірина
20:00-21:00 Фітнес Жбанова Валерія 19:30-20:25 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ після 10 років 20:00-21:00 Фітнес Жбанова Валерія 19:30-20:30 СУЧАСНА ХОРЕОГРАФІЯ після 10 років

Розклад занять на 2019-2020 – 4 офіс, 2 зал
FileДивитися у pdf.
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця Субота
9:00-9:45 ХОРЕОГРАФІЯ Старша група 9:00-9:45 ХОРЕОГРАФІЯ Старша група 9:00-9:45 АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ Старша група 9:00-9:45 ХОРЕОГРАФІЯ Старша група 9:00-9:45 ХОРЕОГРАФІЯ Старша група
9:45-10:25 ХОРЕОГРАФІЯ Середня група 9:45-10:25 ХОРЕОГРАФІЯ Середня група 9:45-10:25 АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ Середня група 9:45-10:25 ХОРЕОГРАФІЯ Середня група 9:45-10:25 ХОРЕОГРАФІЯ Середня група 14:00-15:00 АЙКІДО 6-9 років Фазлєєв Ігор
10:30-11:30 КЕНГО ДЖАМП Кадирова Юля 10:30-11:30 КЕНГО ДЖАМП Кадирова Юля 15:00-16:00 АЙКІДО 10-15 років Фазлєєв Ігор
17:00-17:45 ДЖИУ-ДЖИТСУ 3-6 років Крєтов Валентин 17:00-18:00 ТАЕЙКВОН-ДО 7-12 років Гаврищук Марія 17:00-17:45 ДЖИУ-ДЖИТСУ 3-6 років Крєтов Валентин 17:00-18:00 ТАЕЙКВОН-ДО 7-12 років Гаврищук Марія 17:00-17:45 ДЖИУ-ДЖИТСУ 3-6 років Крєтов Валентин
18:00-19.00 ДЖИУ-ДЖИТСУ 7-13 років Крєтов Валентин 18:00-19:00 ТАЕЙКВОН-ДО 4-6 років Гаврищук Марія 18:00-19.00 ДЖИУ-ДЖИТСУ 7-13 років Крєтов Валентин 18:00-19:00 ТАЕЙКВОН-ДО 4-6 років Гаврищук Марія 18:00-19.00 ДЖИУ-ДЖИТСУ 7-13 років Крєтов Валентин
19:00-20:00 ДЖИУ-ДЖИТСУ від 14 років Крєтов Валентин 19:00-20:00 АЙКІДО 6-9 років Фазлєєв Ігор 19:00-20:00 ДЖИУ-ДЖИТСУ від 14 років Крєтов Валентин 19:00-20:00 АЙКІДО 9-15 років Фазлєєв Ігор 19:00-20:00 ДЖИУ-ДЖИТСУ від 14 років Крєтов Валентин

Розклад занять на 2019-2020 – Учбовий клас 1
File Дивитися у pdf.
Понеділок Вівторок Середа Четвер П’ятниця
09:00-11:30 Група раннього розвитку 09:00-11:30 Група раннього розвитку 09:00-11:30 Група раннього розвитку
17:00-18:00 Живопис 3-5 років 17:00-18:00 Англійська мова 17:00-18:00 Живопис 3-5 років 17:00-18:00 Англійська мова від рівня
18:10-19:00 Живопис 6-10 років 18:00-19:00 Англійська мова 18:10-19:00 Живопис 6-10 років 18:00-19:00 Англійська мова
19:00-20:00 Підготовка до школи 19:10-20:00 Живопис 10+ 19:00-20:00 Підготовка до школи 19:10-20:00 Живопис 10+ 19:00-20:00 Підготовка до школи
20:10-21:00 Живопис 10+ 20:10-21:00 Живопис 10+

Розклад занять на 2019-2020 – Учбовий клас 2
File Дивитися у pdf.
Понеділок Вівторок Середа Четвер
17:00-18:00 ЛЄГО 17:00-18:00 ЛЄГО
18:00-18:45 Живопис 4-5 років 18:00-18:45 Живопис 4-5 років
18:00-19:00 ЛЄГО 18:00-19:00 ЛЄГО
18:45-19:30 Живопис 6-10 років 18:45-19:30 Живопис 6-10 років
19:00-20:00 ЛЄГО 19:00-20:00 ЛЄГО

Вартість занять:

Дитячий Садок Кияночка

3 рази на тиждень 1250,00 грн.
2 рази на тиждень 850,00 грн.
Пробне заняття 150,00 грн.
Живопис 925 грн.
Англійська 925 грн.
Англійська індивідуальне 250 грн.
Група раннього розвитку 3600 грн. - 3 рази на тиждень,
разове заняття 330 грн.

Вартість занять учбового класу дізнавайтесь за телефоном:
+38 073 442-15-73 Viber
+38 095 455-56-54

Дитячий Садок Кияночка

Оплата за садок становить 9000 грн на місяць. Також існує разовий вступний внесок у розмірі 9000 грн

При зарахуванні двох дітей з однієї сім’ї розглядається пільгова оплата.

Умови прийому
Розклад занять
Харчування

Адреса, зв'язок

Київ, Україна
вулиця Сергія Данченка 2А

Денне відділення
+38 068 930-42-82
+38 095 455-56-54
+38 073 442-15-73 Viber
(підключений до Viber, чекаємо на ваші запитання)

Вечірні гуртки
+38 073 442-15-73 Viber
+38 095 455-56-54