КОЖНОГО ЧЕТВЕРГА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ! З 5-ГО ЧЕРВНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЛІТНІЙ ТАБІР - ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Танець стимулює творчість

Яку користь приносять дітям уроки танців. Кияночка школа сад.

Навчання танцям сприяє розвитку творчості та допомагає дитині розвивати любов до мистецтва, говорять Дмитро та Галина Кайгородови – засновники початкової школи та дитячого садочка Кияночка, що розташаваний по вулиці Борщагівська, 204-г, та також у житловому комплексі “Ліпинка”.»

Танець, це своєрідна форма для розкриття себе як особистості. Знайомлячись зі світом хореографії у ранньому віці, діти набувають здатність знаходити конструктивний вихід для їхньої творчості та позитивну сторону самовираження. Процес вдосконалення творчості у дитинстві допоможе їм у старшому віці.

Танець покращує успішність

Як показують вивчення, діти, які відвідують уроки танців, як правило, більш продуктивні у шкільних занняттях. Завдяки дисципліні і увазі, яку вимагає танець, у школярів помітно поліпшується успішність.

До того ж заняття танцями допомагають зміцнити освітні дисціплини, наприклад вміння рахувати. Діти також вчаться розрізняти праве від лівого та швидке від повільного.

Танець підвищує самооцінку

Як танець покращує успішність. Кияночка школа сад.

Під час уроків танцю, дитина отримує краще розуміння свого тіла, відчуває “народженя рухів”. Діти з хореографічною підготовкою, як правило, не відчувають незручностей стосовно свого тіла, та більш впевнені в собі

Щоб танцювати на сцені перед публікою треба мати неабияку відвагу і впевненість у собі, як раз танець і сприяє стимулюванню цих чудових якостей.

Танець також допомагає виховати позитивне ставлення. Педагоги з хореографії у ШДС Кияночка, це досвідчені кваліфіковані фахівці, більшість з яких є викладачами Хореографічного Коледжу. Саме вони створюють сприятливе середовище, яке допомагає перетворити кожний урок танців на позитивний, творчий досвід.

Танець сприяє формуванню особистості

Танець сприяє формуванню особистості. Кияночка школа сад.

Уроки танців є прекрасним місцем для дітей, щоб завести нових друзів. З кожним роком, діти вчаться вдосконалювати свої комунікативні та соціальні навички взаємодіючи з іншими танцюристами у своєму класі.

Вони також вчаться працювати разом, як команда. З часом, учні навчаються співпрацювати і довіряти один одному. Зазвичай діти, що займаються разом стають друзями на все життя.

Якщо ваша дитина боїться виступати на публіці або соромиться, заняття танцями допоможуть позбутися цих страхів і допомогти дитині відчувати себе більш впевнено.

Танець заохочує до активного способу життя

Танець заохочує до активного способу життя. Кияночка школа сад.

У сучасному технологічному світі, для дітей стає життєво необхідним розпочати фізично активний спосіб життя, якомого раніше.

Танець, це ідеальний та веселий спосіб, для підтримки фізичної активності дітей. На наших заняттях діти покращують свою гнучкість, діапазон рухів, витривалість та силу. Рухи в танці також допомагають покращити рівновагу, координацію і поставу.

В танці, в значній мірі, зосереджується увага на правильному положенні тіла та на уміння виконувати плавні рухи. Не дивно, що танець використовується для підготовки спортсменів таких популярних видів спорту як футбол та баскетбол.

Танець допомагає покращити поведінку

Навчання танцю, це навичка, яка вимагає підвищеної уваги, дисципліни і координації. Деякі батьки вважають, що заняття танцями допомагають вирішити таку проблему, як гіперактивність.

Якщо уроки хореографії для 3- 5 річних не такі строгі стосовно порядку, то вже на заняттях для старших дітей вимагають більше уваги, самовіддачі і дисципліни.

Мистецтво танцю, як правило, має заспокійливий вплив на дітей, а також допомагає їм випустити накопичену енергію.

Танець, це задоволення!

Танець, це задоволення!. Кияночка школа сад.

Це, мабуть, найбільша перевага танців. Всі діти люблять танцювати, бо це весело. Такі заняття дозволяють їм залишатися активними у веселій і захоплюючій формі. Весь цей час, навіть не усвідомлюючи цього, ваша дитина розвиває важливі соціальні і емоційні навички.

Вдосконалюючись у хореографії, дитина може вивчити різні напрямки танців і, у процесі, завести нових друзів.

Запрошуємо Вас на заняття до вечірніх гуртків Школи дитячий садок “Кияночка” та Центру всебічного розвитку дитини “Кияночка” на ” Липинках”.

Наші діти призери Третього всеукраїнського конкурса-фестиваля дитячої творчості «Зоряний старт»

Фото 1 Фото 2

Категорії

Останні статті