КОЖНОГО ЧЕТВЕРГА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ! З 5-ГО ЧЕРВНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЛІТНІЙ ТАБІР - ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Групи та розклад дня

Дитячий Садок Кияночка групи
Садок складається з 4-х груп:
 • Старша група
 • Середня група
 • Молодша група
 • Ясельна група
детальніше

Перша молодша група

Перша група садочокУ цій групі до 12 дітей віком від 1,8 до 3 років. Педагогічний склад:
 • Вихователь та помічник вихователя,
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури та вокалу
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердечними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.
У програму входять заняття спрямовані на:
 • Розвиток дрібної моторики (шнурки, мозаїки, ігри з натуральними матеріалами, пальчикові ігри),
 • Сенсорики (формування уявлень про форму, колір, матеріали, величину та кількість предметів),
 • Розвиток мови (лічилки, скоромовки, потішки і віршики),
 • Фізичні вправи (активні хвилинки і рухливі ігри),
 • Знайомство з навколишнім світом,
 • Малювання ліплення, музичні заняття,

Адаптація
Шановні батьки, якщо Ваша дитина погано їсть та вередує під час їжі, приходьте до нас, наш помічник вихователя догодує Вашу дитину та навчить користуватися ложкою. А якщо ви ще в підгузку чи з соскою, то в нас дитина м’яко позбудеться цих зайвих речей. Період адаптації триває від одного до трьох тижнів. Можливість перебування дитини за цей час за скороченим розкладом. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. Здорове тіло породжує здоровий дух, саме тому невід’ємним компонентом дитячого виховання вважається заняття танцями в нашому садку у вигляді гімнастики. Нескладний комплекс фізіологічні здібності малюків, робить позитивний вплив на їх імунітет, сприяє формуванню навичок правильного дихання, а також зміцнює функціональні спроможності всіх систем організму.
Список
Список речей, які знадобляться вашому малюку:
 • Трусики 3-4 пари (якщо проблема з горщиком, та до трусиків додайте підгузки 2-3шт.)
 • Маєчка
 • Светр або кофточка
 • Змінний одяг (малюка повинні переодягнути,якщо він забрудниться чи проллє на себе воду)
 • Змінне взуття (якщо це сандалі або тапки, то обов’язково з закритим носком і твердим задником)
 • Піжама
 • Форма для занять фізкультурою ( шорти і футболка)
 • Носові хусточки.
Розклад дня

Друга молодша група

Друга молодша групаУ цій групі до 15 дітей віком від 3 до 4 років. Педагогічний склад:
 • Два вихователя та помічник вихователя.
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу та образотворчого мистецтва.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.
Найголовніша відмінність нашого закладу – це хореографічний напрямок. У цьому віці у дітей кісточки ще не зміцніли, суглоби гнучкі, пластичні. Те, що важко виконати мамі чи татові, дитина буде робити з неймовірною легкістю. Не потрібно буде його змушувати і тиснути, — танцювальні заняття приносять дітлахам радість, все відбувається саме по собі. Нашою метою є формування у маленького танцюриста деяких якостей, зовнішніх і внутрішніх:
 • витривалість
 • постава
 • міцні м’язи
 • впевненість в собі
 • воля.

Можливості
Нарешті настає той момент, коли ви розлучаєтеся з крихіткою на деякий час Попередньо домовившись з малюком про час Вашого приходу. Поступово число та час Вашого прибуття має збільшуватися. В ідеалі, закінчуючи час перебування в групі неповного дня, малюк повинен навчитися без присутності мами. В цей період його життя в групі садочка стає для дитини його власним світом (цікавим та безпечним). Мами і тата повинні приймати в цьому житті безпосередню участь, тобто залишитися в курсі життя малюка (його проблеми та успіхів). Тому кожен день, зустрівшись з дитиною, обов’язково діліться з нею інформацією про те, як провели час без неї, що встигли зробити, який у вас настрій. Малюк повинен « давати Вам звіт » за тією ж формою. Нехай це увійде у Вас до хорошої звички.
Список
Для комфортного перебування вашого малюка в садочку йому знадобляться такі речі:
 • Змінний одяг на випадок якщо дитина забрудниться або проллє на себе воду (2-3 пари трусиків, по одній парі шкарпеток або колготок, 1-2 футболки)
 • Якщо дитина ще не має певні проблеми з горщиком покласти 2-3 памперси та вологі серветки.
 • Змінне взуття (обов’язково з закритим носком і твердим задником)
 • Піжама
 • Форма для занять хореографією (шорти футболка або хореографічна форма, балетки)
Розклад дня

Середня група

Садок Педагогічний складУ цій групі до 15 дітей віком від 4 до 5 років. Педагогічний склад:
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу та образотворчого мистецтва.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. Наші діти вчаться грати в рухливі та настільні ігри, самостійно вирішувати більшість конфліктів, а також дотримуються правила дитячого соціуму розуміють, що потрібно почекати своєї черги, не вихоплюють чужі іграшки і так далі.
Найголовніша відмінність нашого закладу – це хореографічний напрямок. Вона дає відмінне навантаження на м’язи і суглоби, тренуючи і зміцнюючи їх. У дітей виробляється рівна постава, зміцнюється м’язовий корсет. Коригується спина – оздоровлюється і вирівнюється хребет. Ще один плюс занять – набуття красивої ходи і грації. З’являється гнучкість і пластичність, поліпшується координація рухів. Дитина навчиться володіти тілом, використовувати його для передачі своїх почуттів. На заняттях хореографією приділяється велику увагу навчанню дитини чути і розуміти музику, а так само рухатися під неї, відчувати такт. Це називається ритмікою. Крім почуття ритму, танці сприяють розвитку координації рухів, тренують у дітей м’язову пам’ять, розвивають музикальність. Спочатку дитина навчиться слухати музику, потім розрізняти настрій і характер музики, а після реалізувати її в танці під керівництвом педагога. Крім того, заняття сприятливо впливають на соціалізацію дитини – вчать взаємодії в групі. Більш того, вже доведено, що хореографія сприяє розвитку дитини не тільки емоційно, а й інтелектуально.

Можливості
У вашого улюбленого малюка починається нове життя в середній групі дитячого садка, шановні батьки! Чотирирічна дитина стає набагато більш соціально активним, багато психологів радять саме в цьому віці починати відвідування дошкільних установ. 4 роки важко оцінювати і навіть прокоментувати навички та вміння дитини в цьому віці вони майже на 100% залежать від того, скільки часу і уваги приділяють розвитку свого малюка. Тому за норму зазвичай приймаються ті навички й уміння, якими володіє більшість дітей, які відвідують дошкільні установи. В нашій середні групі ми починаємо навчати малюка читанню та рахунку. Дуже важливо не просто змушувати дитину запам’ятовувати цифри або літери, а вчити логічно мислити, встановлювати зв’язки між написаним і вимовою. Навчання проводиться в ігровій формі. Наприклад: «а тепер давай намалюємо букву А на землі паличкою, викладемо її сірниками, макаронами, ґудзиками або проспіваємо її», так рахунок малюк повинен засвоювати, не запам’ятовуючи цифри, а вважаючи яблука у вазі, кубики на підлозі або голубів на вулиці. Дитина починає вчитися будувати фрази з 6-8 слів, правильно схиляти слова за числами і відмінками.
Список
Cписок речей, які знадобляться вашій дитині:
 • Колготки та шкарпетки по 1 парі
 • Светр або кофточка
 • Змінне взуття (тапки)
 • Піжама
 • Форма для заняття хореографією (балетки)
 • Зошит для домашнього завдання
Розклад дня

Старша група

Дитячий Садок КияночкаУ цій групі до 15 дітей віком від 5 до 6 років. Педагогічний склад:
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу, образотворчого мистецтва та ліплення.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. – Випускники нашої старшої групи вже вміють: читати,писати, рахувати, вирішувати прості задачі, логічно мислити та готові до вступу в наш перший клас або до будь якої найвибагливішої школи.
Основною формою розвитку дитини старшої є ігрова діяльність, ми вчимо дитину вміти орієнтуватися в різних видах ігор, відображати свої уявлення про навколишній світ у грі, вносити зміни у вже знайомі їй ігри, використовуючи при цьому різні предмети, іграшки в відповідно до тематики розваги, а також передавати особливості взятої на себе ролі, слідувати правилам гри і, звичайно ж, віддавати перевагу певній забаві. Велика увага приділяється художньо-естетичному розвитку дитини, насамперед це вміння слухати музику та співати, сприймати художні твори і отримувати від цього задоволення, ліпити, малювати, клеїти, робити прості вироби, використовуючи папір, і природний матеріал. Кожні два тижні в нашому садочку відбуваються театральні вистави.

Можливості


Але найголовніша відмінність нашого садочка від інших – це хореографічний напрямок! Заняття хореографією дають відмінне навантаження на м’язи і суглоби, тренуючи і зміцнюючи їх. У дітей виробляється рівна постава, зміцнюється м’язовий корсет. Коригується спина – оздоровлюється і вирівнюється хребет. Ще один плюс занять – набуття красивої ходи і грації. З’являється гнучкість і пластичність, поліпшується координація рухів. Дитина навчиться володіти тілом, використовувати його для передачі своїх почуттів. Хореографія – це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. Діти прагнуть побачити це на балетних виставах, у художніх альбомах, відеофільмах з хореографії стають обов’язковими. Дисциплінованість, працьовитість і терпіння – ті риси характеру, які необхідні не тільки в хореографічному класі, але і в побуті. Ці якості роками виховуються нашими педагогами-хореографами і визначають успіх у багатьох справах. Почуття відповідальності, так необхідне в житті, рухає дітей, що займаються хореографією, вперед. Не можна підвести того хто поруч стоїть в танці, не можна спізнитися, тому що від тебе знаходяться в залежності інші, не можна не вивчити, не виконати, не допрацювати. Акуратність в хореографічному виконавстві, охайність форми в хореографічному класі переноситься і на зовнішній вигляд дітей у школі. Вони виділяються не тільки своєю поставою, але і зачіскою, чистотою і елегантністю носіння звичайного одягу. Виховання етикету є однією зі сторін на заняттях з хореографії. Хореографічне мистецтво у дитини є доповненням і продовженням його реальному житті, збагачуючи її.

Список


Cписок речей, які знадобляться вашій дитині:
 • Колготки та шкарпетки по 1 парі
 • Светр або кофточка
 • Змінне взуття (тапки)
 • Піжама
 • Форма для заняття хореографією (балетки)
 • Зошит для домашнього завдання

Розклад дня

Категорії

Вартість занять:


Дитячий Садок Кияночка

Оплата за навчання складає 15000 грн на місяць.
Разовий вступний внесок складає 15000 грн.

Умови прийому
Розклад занять
Харчування

Дитячий Садок Кияночка

Оплата за навчання складає 15000 грн на місяць.
Разовий вступний внесок складає 15000 грн.


Online-клуб молодих мам

Maanimo запускає Online-клуб молодих мам

Фінансовий сайт maanimo створює на базі найпопулярнішої цільової сторінки
“Декретні виплати в Україні: розміри та приклади розрахунку” Online-клуб молодих мам.

читати повністю


Адреса, зв'язок

Київ, Україна
вулиця Борщагівська 204-Г

044-293-35-25
044-293-35-26
067-797-21-72 Школа Сад Київ контакти