Групи та розклад дня

Дитячий Садок Кияночка групи
Садок складається з 4-х груп:
 • Старша група
 • Середня група
 • Молодша група
 • Ясельна група
детальніше

Перша молодша група

Перша група садочокУ цій групі до 12 дітей віком від 1,8 до 3 років. Педагогічний склад:
 • Вихователь та помічник вихователя,
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури та вокалу
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердечними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.
У програму входять заняття спрямовані на:
 • Розвиток дрібної моторики (шнурки, мозаїки, ігри з натуральними матеріалами, пальчикові ігри),
 • Сенсорики (формування уявлень про форму, колір, матеріали, величину та кількість предметів),
 • Розвиток мови (лічилки, скоромовки, потішки і віршики),
 • Фізичні вправи (активні хвилинки і рухливі ігри),
 • Знайомство з навколишнім світом,
 • Малювання ліплення, музичні заняття,

Адаптація
Шановні батьки, якщо Ваша дитина погано їсть та вередує під час їжі, приходьте до нас, наш помічник вихователя догодує Вашу дитину та навчить користуватися ложкою. А якщо ви ще в підгузку чи з соскою, то в нас дитина м’яко позбудеться цих зайвих речей. Період адаптації триває від одного до трьох тижнів. Можливість перебування дитини за цей час за скороченим розкладом. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. Здорове тіло породжує здоровий дух, саме тому невід’ємним компонентом дитячого виховання вважається заняття танцями в нашому садку у вигляді гімнастики. Нескладний комплекс фізіологічні здібності малюків, робить позитивний вплив на їх імунітет, сприяє формуванню навичок правильного дихання, а також зміцнює функціональні спроможності всіх систем організму.
Список
Список речей, які знадобляться вашому малюку:
 • Трусики 3-4 пари (якщо проблема з горщиком, та до трусиків додайте підгузки 2-3шт.)
 • Маєчка
 • Светр або кофточка
 • Змінний одяг (малюка повинні переодягнути,якщо він забрудниться чи проллє на себе воду)
 • Змінне взуття (якщо це сандалі або тапки, то обов’язково з закритим носком і твердим задником)
 • Піжама
 • Форма для занять фізкультурою ( шорти і футболка)
 • Носові хусточки.
Розклад дня

Друга молодша група

Друга молодша групаУ цій групі до 15 дітей віком від 3 до 4 років. Педагогічний склад:
 • Два вихователя та помічник вихователя.
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу та образотворчого мистецтва.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера.
Найголовніша відмінність нашого закладу – це хореографічний напрямок. У цьому віці у дітей кісточки ще не зміцніли, суглоби гнучкі, пластичні. Те, що важко виконати мамі чи татові, дитина буде робити з неймовірною легкістю. Не потрібно буде його змушувати і тиснути, — танцювальні заняття приносять дітлахам радість, все відбувається саме по собі. Нашою метою є формування у маленького танцюриста деяких якостей, зовнішніх і внутрішніх:
 • витривалість
 • постава
 • міцні м’язи
 • впевненість в собі
 • воля.

Можливості
Нарешті настає той момент, коли ви розлучаєтеся з крихіткою на деякий час Попередньо домовившись з малюком про час Вашого приходу. Поступово число та час Вашого прибуття має збільшуватися. В ідеалі, закінчуючи час перебування в групі неповного дня, малюк повинен навчитися без присутності мами. В цей період його життя в групі садочка стає для дитини його власним світом (цікавим та безпечним). Мами і тата повинні приймати в цьому житті безпосередню участь, тобто залишитися в курсі життя малюка (його проблеми та успіхів). Тому кожен день, зустрівшись з дитиною, обов’язково діліться з нею інформацією про те, як провели час без неї, що встигли зробити, який у вас настрій. Малюк повинен « давати Вам звіт » за тією ж формою. Нехай це увійде у Вас до хорошої звички.
Список
Для комфортного перебування вашого малюка в садочку йому знадобляться такі речі:
 • Змінний одяг на випадок якщо дитина забрудниться або проллє на себе воду (2-3 пари трусиків, по одній парі шкарпеток або колготок, 1-2 футболки)
 • Якщо дитина ще не має певні проблеми з горщиком покласти 2-3 памперси та вологі серветки.
 • Змінне взуття (обов’язково з закритим носком і твердим задником)
 • Піжама
 • Форма для занять хореографією (шорти футболка або хореографічна форма, балетки)
Розклад дня

Середня група

Садок Педагогічний складУ цій групі до 15 дітей віком від 4 до 5 років. Педагогічний склад:
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу та образотворчого мистецтва.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. Наші діти вчаться грати в рухливі та настільні ігри, самостійно вирішувати більшість конфліктів, а також дотримуються правила дитячого соціуму розуміють, що потрібно почекати своєї черги, не вихоплюють чужі іграшки і так далі.
Найголовніша відмінність нашого закладу – це хореографічний напрямок. Вона дає відмінне навантаження на м’язи і суглоби, тренуючи і зміцнюючи їх. У дітей виробляється рівна постава, зміцнюється м’язовий корсет. Коригується спина – оздоровлюється і вирівнюється хребет. Ще один плюс занять – набуття красивої ходи і грації. З’являється гнучкість і пластичність, поліпшується координація рухів. Дитина навчиться володіти тілом, використовувати його для передачі своїх почуттів. На заняттях хореографією приділяється велику увагу навчанню дитини чути і розуміти музику, а так само рухатися під неї, відчувати такт. Це називається ритмікою. Крім почуття ритму, танці сприяють розвитку координації рухів, тренують у дітей м’язову пам’ять, розвивають музикальність. Спочатку дитина навчиться слухати музику, потім розрізняти настрій і характер музики, а після реалізувати її в танці під керівництвом педагога. Крім того, заняття сприятливо впливають на соціалізацію дитини – вчать взаємодії в групі. Більш того, вже доведено, що хореографія сприяє розвитку дитини не тільки емоційно, а й інтелектуально.

Можливості
У вашого улюбленого малюка починається нове життя в середній групі дитячого садка, шановні батьки! Чотирирічна дитина стає набагато більш соціально активним, багато психологів радять саме в цьому віці починати відвідування дошкільних установ. 4 роки важко оцінювати і навіть прокоментувати навички та вміння дитини в цьому віці вони майже на 100% залежать від того, скільки часу і уваги приділяють розвитку свого малюка. Тому за норму зазвичай приймаються ті навички й уміння, якими володіє більшість дітей, які відвідують дошкільні установи. В нашій середні групі ми починаємо навчати малюка читанню та рахунку. Дуже важливо не просто змушувати дитину запам’ятовувати цифри або літери, а вчити логічно мислити, встановлювати зв’язки між написаним і вимовою. Навчання проводиться в ігровій формі. Наприклад: «а тепер давай намалюємо букву А на землі паличкою, викладемо її сірниками, макаронами, ґудзиками або проспіваємо її», так рахунок малюк повинен засвоювати, не запам’ятовуючи цифри, а вважаючи яблука у вазі, кубики на підлозі або голубів на вулиці. Дитина починає вчитися будувати фрази з 6-8 слів, правильно схиляти слова за числами і відмінками.
Список
Cписок речей, які знадобляться вашій дитині:
 • Колготки та шкарпетки по 1 парі
 • Светр або кофточка
 • Змінне взуття (тапки)
 • Піжама
 • Форма для заняття хореографією (балетки)
 • Зошит для домашнього завдання
Розклад дня

Старша група

Дитячий Садок КияночкаУ цій групі до 15 дітей віком від 5 до 6 років. Педагогічний склад:
 • Хореограф, вчитель англійської мови, фізкультури, вокалу, образотворчого мистецтва та ліплення.
Всі заняття проходять у цікавій формі за розвиваючою методикою з кваліфікованими, добрими та щиросердними педагогами; індивідуальний підхід, дружня домашня атмосфера. Завдяки домашній атмосфері у групі та професійному колективу, дитина швидко звикає та з радістю іде у наш садок. – Випускники нашої старшої групи вже вміють: читати,писати, рахувати, вирішувати прості задачі, логічно мислити та готові до вступу в наш перший клас або до будь якої найвибагливішої школи.
Основною формою розвитку дитини старшої є ігрова діяльність, ми вчимо дитину вміти орієнтуватися в різних видах ігор, відображати свої уявлення про навколишній світ у грі, вносити зміни у вже знайомі їй ігри, використовуючи при цьому різні предмети, іграшки в відповідно до тематики розваги, а також передавати особливості взятої на себе ролі, слідувати правилам гри і, звичайно ж, віддавати перевагу певній забаві. Велика увага приділяється художньо-естетичному розвитку дитини, насамперед це вміння слухати музику та співати, сприймати художні твори і отримувати від цього задоволення, ліпити, малювати, клеїти, робити прості вироби, використовуючи папір, і природний матеріал. Кожні два тижні в нашому садочку відбуваються театральні вистави.

Можливості


Але найголовніша відмінність нашого садочка від інших – це хореографічний напрямок! Заняття хореографією дають відмінне навантаження на м’язи і суглоби, тренуючи і зміцнюючи їх. У дітей виробляється рівна постава, зміцнюється м’язовий корсет. Коригується спина – оздоровлюється і вирівнюється хребет. Ще один плюс занять – набуття красивої ходи і грації. З’являється гнучкість і пластичність, поліпшується координація рухів. Дитина навчиться володіти тілом, використовувати його для передачі своїх почуттів. Хореографія – це світ краси руху, звуків, світлових фарб, костюмів, тобто світ чарівного мистецтва. Діти прагнуть побачити це на балетних виставах, у художніх альбомах, відеофільмах з хореографії стають обов’язковими. Дисциплінованість, працьовитість і терпіння – ті риси характеру, які необхідні не тільки в хореографічному класі, але і в побуті. Ці якості роками виховуються нашими педагогами-хореографами і визначають успіх у багатьох справах. Почуття відповідальності, так необхідне в житті, рухає дітей, що займаються хореографією, вперед. Не можна підвести того хто поруч стоїть в танці, не можна спізнитися, тому що від тебе знаходяться в залежності інші, не можна не вивчити, не виконати, не допрацювати. Акуратність в хореографічному виконавстві, охайність форми в хореографічному класі переноситься і на зовнішній вигляд дітей у школі. Вони виділяються не тільки своєю поставою, але і зачіскою, чистотою і елегантністю носіння звичайного одягу. Виховання етикету є однією зі сторін на заняттях з хореографії. Хореографічне мистецтво у дитини є доповненням і продовженням його реальному житті, збагачуючи її.

Список


Cписок речей, які знадобляться вашій дитині:
 • Колготки та шкарпетки по 1 парі
 • Светр або кофточка
 • Змінне взуття (тапки)
 • Піжама
 • Форма для заняття хореографією (балетки)
 • Зошит для домашнього завдання

Розклад дня

Категорії

Вартість занять:


Дитячий Садок Кияночка

1 заняття – 120,00 грн.
Абонемент на 8 занять – 750,00 грн. на місяць
Абонемент на 12 занять – 1150,00 грн. на місяць

Вартість разових занять дізнайтесь за телефоном: +38 044 293-35-25

Дитячий Садок Кияночка

Оплата за навчання складає 13200 грн на місяць.
Разовий вступний внесок складає 13200 грн.

Випробувальний період ДВА ТИЖНІ!

Знижки:

10% - при оплаті за рік.
30% - при відвідуванні до 13:00.
3200 грн. - за наявності київської прописки.
500 грн. на кожну дитину (якщо навчаються двоє дітей).
1000 грн. на кожну дитину (якщо навчаються троє дітей).

Літний табір:

450 грн. - на день

Умови прийому
Розклад занять
Харчування

Дитячий Садок Кияночка

Оплата за навчання складає 12800 грн на місяць.
Разовий вступний внесок складає 12800 грн.

Знижки:

10% - при оплаті за рік.
100% - протягом двох літніх місяців, коли школа працює в режимі дитячого табора.
100% - перший день відвідування.
500 грн. на кожну дитину (якщо навчаються двоє дітей).
1000 грн. на кожну дитину (якщо навчаються троє дітей).


Online-клуб молодих мам

Maanimo запускає Online-клуб молодих мам

Фінансовий сайт maanimo створює на базі найпопулярнішої цільової сторінки
“Декретні виплати в Україні: розміри та приклади розрахунку” Online-клуб молодих мам.

читати повністю


Адреса, зв'язок

Київ, Україна
вулиця Борщагівська 204-Г

044-293-35-25
097-001-79-32
066-169-51-12 Школа Сад Київ контакти