КОЖНОГО ЧЕТВЕРГА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ! З 5-ГО ЧЕРВНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЛІТНІЙ ТАБІР - ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Чи здійсняться дитячі мрії. Школа сад Кияночка

Придівіться уважніше до дитини, або згадайте себе у дитинстві. На відміну від дорослих, дитячі мрії не мають обмежень. Слухати їхні цілі та ідеї одне задоволення.

Починають діти мріяти ще в ранньому віці. Вони обмірковують свою майбутню кар’єру, мріють про свої фінансові надбання та добробут, думають про освіту тощо. Дитячі мрії можуть бути величезними.

Говорячі про процвітання, деякі діти прагнуть просто “мати гроші”. Інші шукатимуть імперію бізнесу, або ж можливість вийти на пенсію у віці 40 років, а то й раніше.

Чи досягнуть наші діти своїх мрій, від нас, батьків, залежить, набагато більше, ніж ми собі думаємо.  Для дітей батьки це натхнення, мотивація та лідерство.

Ви можете думати, що мрії вашої дитини нереалістичні, нездійсненні. Це говорить негативний дорослий всередині вас.  Ми повинні вірити в свою дитину, бо вона вірить у себе.  Ймовірно, що ви єдина підтримка, яку вона має.

Все, що нам залишилося для себе зрозуміти це, як:

Не позбавити дитину мрій

Чи здійсняться дитячі мрії. Школа сад Кияночка Діти неймовірно чудове створіння, тому і мріють вони масштабно. Напевно, такими були і ми. Якщо ти бачиш, що твої мрії, які ти мав, не втілені в життя, і тепер впевненний, що твої діти також не матимуть шанса на реалізацію своїх, забудь про це думати. Мрії наших дітей, це не наші мрії. 

Коли мова йде про дітей, то тут все можливе. І це так, як повинно бути. Якщо ви нехтуєте мріями своїх дітей або відмовляєте їм у праві мріяти, ви підриваєте їх шанси на досягнення цієї мрії.

Зазвичай рішення приймаються на основі імовірності, а не можливості. Однак, в цьому випадку, нам все ж треба думати про можливість і повністю позбавитись ймовірності.

Не ставати перепоною на шляху

Якщо ваші діти вирішили втілити свою мрію бути першим космонавтом, що висадиться на Марсі, їм зовсім не потрібно, щоб ви все зіпсували.

Батьки заважатимуть, коли вони:

  • Недооцінюють, або ігнорують мрії своїх дітей.
  • Контролюють кожен крок своїх дітей.
  • Не навчають своїх дітей життєвим навичкам.
  • Не надають якісну освіту.
  • Формують негативний погляд на життя.

Наша мета, як батьків, це виконувати свої обов’язки та забезпечувати шлях до успіху наших дітей. Якщо ми зупиняємо своїх дітей на самому старті, це не просто пригнічить їх, а ще й негативно вплине на їхнє доросле життя.

Бути взірцем для наслідування

Чи здійсняться дитячі мрії. Школа сад Кияночка

Існує таке прислів’я, що діти “навчаються тому, чим живуть, та живуть так, як змогли навчитися”. Наші діти завжди рівняються на нас, як батьків. Вони пишаються тим, що ми робимо, і використовують наші досягнення як стандарт.

Успіх і матеріальні надбання є продуктом процесу, тобто кожен може цього досягти. 

Дитина, яка зростає в успішній сім’ї, буде жити навколо цього процесу, а пізніше застосує його у власному житті. Це буде вже її стандарт.

Відповідно, бідність і безуспішність є також процесом. Дитина, яка зростає в такій сім’ї, швидше за все, втілить цей процес у власному житті. Невдале життя та матеріальна незабезпеченість стане її стандартом.

Багато в чому, ми є ключем до успіху нашої дитини. Хоча немало дітей зростаючи приймають цінності, не властиві їхнім сім’ям, не слід розраховувати, що так відбудеться з вашими дітьми.  Замість цього робіть усе, що у ваших силах, щоб переконатися, що вони створені, щоб досягти успіху.

Запрошуємо всіх охочих до навчання у Школу садочок “Кияночка”.


Категорії

Останні статті