КОЖНОГО ЧЕТВЕРГА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ! З 5-ГО ЧЕРВНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЛІТНІЙ ТАБІР - ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Яким чином пов'язані дитсадок та здоров’я малюка? Кияночка школа сад.

Всі батьки знають, що час проведений у дитсадку є надзвичайно важливим етапом життя їхньої дитини. Водночас слід усвідомити, що “оточення” з яким контактує дитина у дошкільному закладі, не обмежено вихователькою та дитячим колективом. В ньому присутнє й постійно оновлюється, агресивне вірусне середовище. Тому, питання здоров’я малюка під час відвідуванні цього закладу є достатньо актуальним.

Деякі несвідомі батьки досить часто приводять своїх дітей до дитсадка, навіть при наявності у них постійного кашлю та нежитю. Більш того, на перших стадіях розвитку інфекційних хвороб, діти можуть і не мати яскраво виражених симптомів, а просто бути їх носіями.

Як результат, вони можуть заразити інших дітей. Тому, щоб такого не сталося, необхідно знати коли варто віддавати дитину у дитсадок, а коли ні. Давайте розбиратися.

Який час є прийнятним для здоров’я малюка щоб віддавати його в дошкільний навчальний заклад?

Яким чином пов'язані дитсадок та здоров’я малюка?. Кияночка школа сад.

Переважна більшість педіатрів, вважають найкращим віком для початку відвідування дитячого садочка є 3 місяці, коли дитина ще ні до чого не звикла, ну або в 4-4,5 віці, коли малюк вже має хороший імунітет. Але, скоріше за все, ні одна мама в світі не наважиться віддати 3-місячну дитину в дошкільний навчальний заклад, та й найти подібний садочок в Україні практично не реально.

Якщо ж говорити про чотирирічний вік, то до далеко не всі жінки мають можливість сидіти до цього часу вдома, бо декретна відпустка закінчується тоді, коли дитині виповнюється 3 роки.

Через це, багато молодих батьків задаються питаннями: “Що потрібно зробити, щоб підготувати власного малюка і його імунну систему до дитсадку? Як зберегти та підтримати здоров’я дитини в дошкільному навчальному закладу?”.

Досвідчені мами, чия малеча вже була в дитсадочку, скоріш за все, розкажуть вам, що їх малеча була в садку два дні, а потім 3 тижні висиджувала вдома на лікарняному. Більш того, майже всі ці малюки нічим не хворіли до відвідування навчального закладу, а почали хворіти відразу після того, як пішли в садочок.

Саме тому, переважна більшість батьків, після постійних “болячок” їх малюка, які з’являються при відвідуванні дитсадка, задумуються над необхідністю загартовувати свою дитину. Правда є одне “але”, загартовувати дитину, яка постійно хворіє, це зовсім не просто. Тому, здоров’я дитини потрібно почати готувати завчасно, а не після початку відвідування дитсадку.

Правила загартовування дитини:

Яким чином пов'язані дитсадок та здоров’я малюка?. Кияночка школа сад.
  • По-перше, ні в якому разі не тримайте дитину в тепличних умовах. Малюку життєво необхідні регулярні контакти з другими малюками, прохолодні повітряні ванни, ходьба босоніж, свіже повітря. Все це допоможе дитині гарно підготуватись до дитсадку та набагато менше хворіти.
  • По-друге, щоб зберегти емоційне та психічне здоров’я малюка, йому потрібно завчасно пояснити, куди його віддають і що на нього там чекає. Інакше кажучи, малюка потрібно психологічно підготувати до відвідування дитсадку.
  • По-третє, дотримуйтеся принципу – довіряй, але перевіряй, навіть якщо Ви на 100 % впевнені в здоров’ї власного малюка. Саме тому, безпосередньо перед відвідуванням дошкільного навчального закладу здайте потрібні аналізи та сумлінно пройдіть абсолютно всіх лікарів.
  • Щоб підтримати здоров’я свого малюка в дитсадочку, йому потрібне збалансоване, якісне та повноцінне харчування. Тут варто зазначити, що воно має бути таким з найперших днів життя дитини. Також пам’ятайте, що дитина на протязі дня має споживати достатньо води та іншої рідини.
  • І останє, дитині для доброго здоров’я потрібно системно та регулярно загартовуватися. Для цього зовсім не потрібно, щоб вона бігала по снігу чи обливалася крижаною водою. Це звісно добре, але ж і міру потрібно знати. Найкращий метод загартовування малюка – це ходьба босоніж, свіже повітря, повітряні ванни, обтирання або обливання прохолодною водою. Головне, щоб це подобалося малюку, тому загартовуючі процедури краще всього проводити в ігровій формі.

Висновки

Якщо ви прийняли рішення загартовувати свого малюка, то найкраще це робити цілою сім’єю. Ну самі подумайте: чи буде дитина здоровою, якщо її батьки будуть постійно хворіти?

Щодо різноманітних імуномодуляторів та інших препаратів, які призначені для зміцнення імунної системи, то безпосередньо перед їх прийомом обов’язково потрібно проконсультуватися з педіатром.

Також для здоров’я дитини дуже добре використовувати такі природні імуномодулятори, як: шипшина, фрукти, ягоди, мед і овочі.

Запрошуємо Вас до Школи дитячий садок “Кияночка” та Центру всебічного розвитку дитини “Кияночка” на ” Липинках”.


Категорії

Останні статті