Дивовижні секрети успіху у школі


Cекрети успіху у школі. Кияночка школа сад.

Вас, напевно, здивують ці дослідження, та способи запоруки успіху вашого школяра. Перевірте, скільки з цього списку речей ви вже робите (і які ще мусите почати робити). Після напруженого дня, приготування обіду та вкладання дітей, борони Боже, якщо вивчення досліджень виховання дітей це не ваш перший спосіб відпочинку!

(більше…)

Зоряний старт “Лісові ельфи”


Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості, Лісові ельфи

Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості «Зоряний старт»

Конкурс хореографічного мистецтва:.

  • ∙ конкурсанти представляють на власний вибір композицію, відповідно до обраної номінації та жанру;
  • ∙ особлива увага приділяється сценічному образу та артистизму виконавця (виконавців)

1 грудня 2018 року

Хореограф – Аня Дорошенко За номер: Танець лісових ельфів

(більше…)


Яку користь приносять дітям уроки танців


Танець стимулює творчість

Яку користь приносять дітям уроки танців. Кияночка школа сад.

Навчання танцям сприяє розвитку творчості та допомагає дитині розвивати любов до мистецтва, говорять Дмитро та Галина Кайгородови – засновники початкової школи та дитячого садочка Кияночка, що розташаваний по вулиці Борщагівська, 204-г, та також у житловому комплексі “Ліпинка”.»

(більше…)

Зоряний старт “Баю – бай”


Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості

Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості «Зоряний старт»

Конкурс хореографічного мистецтва:.

  • ∙ конкурсанти представляють на власний вибір композицію, відповідно до обраної номінації та жанру;
  • ∙ особлива увага приділяється сценічному образу та артистизму виконавця (виконавців)

1 грудня 2018 року

Хореограф – Ірина Кос За номер: Баю – бай

(більше…)


Балет-феєрія «Лускунчик»


Театр Молодий балет Києва, балет-феєрія «Лускунчик»

ПРЕС-РЕЛІЗ Балет-феєрія «Лускунчик»

23 грудня 2018 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська 50)

Вистава «Лускунчик» на музику П. Чайковського – символ новорічно-різдвяних свят, казковий балет про чарівний світ дитячих мрій. Щороку і дорослі і діти радісно чекають зустрічі з персонажами казки, краса якої не втрачається з часом.

(більше…)

Шкільні фобії та способи їх подолання


Чи боїться Ваша дитина йти до школи? Багато дітей, у віці близько двох років, мали досвід тривоги від тимчасової розлуки з батьками та можуть засмутитися і не погодитись, коли їх відлучають від батьків.

Шкільні фобії та способи їх подолання. Школа садок Кияночка

Зазвичай, це нормально, і з часом дитина заспокоюється. Але в деяких випадках, це занепокоєння зберігається набагато довше і може вказувати на більш серйозну проблему.

Інколи у дітей шкільного віку розвивається довготривалий страх школи. Цей стан можна назвати уникнення школи, відмова від школи, або шкільна фобія. Діти з такою дилемою часто емоційно нестабільні, та є доволі уразливими. Вони, схоже, хочуть бути поруч зі своїми батьками і відчувають тривогу, коли залишаються без них.

(більше…)

Чи здійсняться дитячі мрії


Чи здійсняться дитячі мрії. Школа сад Кияночка

Придівіться уважніше до дитини, або згадайте себе у дитинстві. На відміну від дорослих, дитячі мрії не мають обмежень. Слухати їхні цілі та ідеї одне задоволення.

Починають діти мріяти ще в ранньому віці. Вони обмірковують свою майбутню кар’єру, мріють про свої фінансові надбання та добробут, думають про освіту тощо. Дитячі мрії можуть бути величезними.

(більше…)

Цькування у школі, як діяти батькам


В сучасному суспільстві між людьми часто складаються непрості відносини. Особливо це стосується наших дітей в період, коли формується характер. І таке питання, як цькування у школі виникає досить часто. Над ним в першу чергу повинні працювати досвідченні педагоги та кваліфіковані психологи й звичайно самі батьки.

Поради батькам. Цькування у школі.

Багато хто з нас в дошкільні чи шкільні роки відчував на собі особисто всілякі підштрикування, насмішки та образи від однолітків або старших. Але, що робити коли об’єктом глузувань та цькування стала Ваша дитина? Це достатньо серйозне питання, що потребує негайного вирішення й активних дій. Слід розуміти, що регулярне ображання дитини з боку однолітків чи навіть педагогів негативно впливає на її психологічний та психічний стан, пригнічує її волю, мішає формуванню впевненої в собі особистості.

(більше…)

Поради батькам в перший шкільний день


Поради батькам в перший шкільний день

Цей навчальний рік став рекордним для країни по кількості зростання першокласників що підуть до школи вперше. У 2018 році їх нараховано на 40,3 тисяч більше, ніж у 2017. Відтепер для 6-7 річних починається довгий шлях формальної освіти.

Звичайно, це велике свято не тільки для самих дітей, але у багатьох випадках це буде перший раз, коли батьки ведуть свою першу дитину до школи, або передають на піклування в “чужі руки”. Для деяких з нас це вже знайомий шлях. Ми були там. Зробили це. Подібний досвід маємо. Але ж для інших, цей перший раз, треба пережити. Як то відправити своїх дорогоцінних дітей в холодний, жорстокий світ школи?

(більше…)

Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят


Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят. Школа садок Кияночка

Дитинство – це найкраща пора для будь-якої дитини, адже майже вся увага батьків приділяється їй одній. Але всьому рано чи пізно приходить кінець і настає час йти до школи. Але тут виникає запитання: “Чи варто якось готувати свою дитину до школи, чи можливо пустити все на самоплив і нехай буде як буде?”. Однозначної відповіді на це питання немає, але більшість сучасних батьків все ж таки схиляються до 1-го варіанту.

(більше…)