Цькування у школі, як діяти батькам


В сучасному суспільстві між людьми часто складаються непрості відносини. Особливо це стосується наших дітей в період, коли формується характер. І таке питання, як цькування у школі виникає досить часто. Над ним в першу чергу повинні працювати досвідченні педагоги та кваліфіковані психологи й звичайно самі батьки.

Поради батькам. Цькування у школі.

Багато хто з нас в дошкільні чи шкільні роки відчував на собі особисто всілякі підштрикування, насмішки та образи від однолітків або старших. Але, що робити коли об’єктом глузувань та цькування стала Ваша дитина? Це достатньо серйозне питання, що потребує негайного вирішення й активних дій. Слід розуміти, що регулярне ображання дитини з боку однолітків чи навіть педагогів негативно впливає на її психологічний та психічний стан, пригнічує її волю, мішає формуванню впевненої в собі особистості.

(більше…)

Поради батькам в перший шкільний день


Поради батькам в перший шкільний день

Цей навчальний рік став рекордним для країни по кількості зростання першокласників що підуть до школи вперше. У 2018 році їх нараховано на 40,3 тисяч більше, ніж у 2017. Відтепер для 6-7 річних починається довгий шлях формальної освіти.

Звичайно, це велике свято не тільки для самих дітей, але у багатьох випадках це буде перший раз, коли батьки ведуть свою першу дитину до школи, або передають на піклування в “чужі руки”. Для деяких з нас це вже знайомий шлях. Ми були там. Зробили це. Подібний досвід маємо. Але ж для інших, цей перший раз, треба пережити. Як то відправити своїх дорогоцінних дітей в холодний, жорстокий світ школи?

(більше…)

Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят


Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят. Школа садок Кияночка

Дитинство – це найкраща пора для будь-якої дитини, адже майже вся увага батьків приділяється їй одній. Але всьому рано чи пізно приходить кінець і настає час йти до школи. Але тут виникає запитання: “Чи варто якось готувати свою дитину до школи, чи можливо пустити все на самоплив і нехай буде як буде?”. Однозначної відповіді на це питання немає, але більшість сучасних батьків все ж таки схиляються до 1-го варіанту.

(більше…)

Чому не навчать в наших школах


Те, що пропонує дітям сучасна школа, це певна база знань. А от вже, на плечі її сім’ї лягає турбота про формування ключових навичок дитини. Яким речам важливо навчити Вашу дитину?

Вчимо дітей ставити питання

Вчимо дітей ставити питання. Кияночка школа сад.

Цілковито природним станом у розвитку дитини є період «Питайка». Допитливість малюків важливо заохочувати. Запевніть їх у користі питань, бо вони дають можливість більше дізнатися про те, що цікавить. Варто зазначати хороші запитання дитини: «Ти, молодець, маєш чудові запитання, ти думаєш в потрібному напрямку!»

(більше…)

Особливості навчання дошкільнят


Особливості навчання дошкільнят. Школа садок Кияночка Мистецтво навчання дошкільнят

Робота вихователя – це постійний контакт з дітьми. На основі сформованого досвіду можна багато чого розповісти про дитину. Хороший педагог дуже любить свою роботу, своїх студентів, і намагається, виховати з кожного з них Людину з великої літери. Тому вихователь встановлює з дитиною такі відносини, щоб вона була для нього близькою людиною. Як приємно, коли дитина охоче йде в групу. При зустрічі вона посміхнеться, чимось потішить, щось цікаве розповість, чимось поділиться.

(більше…)

Дошкільнята та ігри в епоху цифрових технологій


Дошкільнята та ігри в епоху цифрових технологій

Дитина і школа – це актуальна проблема для всіх сучасних батьків, адже далеко не всі діти швидко і “безболісно” проходять адаптацію до нового навчального закладу. Але в останні років актуальною стала ще одна проблема: “смартфон, телевізор, комп’ютер та діти”. Малюки у віці 1-3 роки вже чудово орієнтуються у сучасних гаджетах і приділяють технологічним новинкам дуже багато свого часу та уваги. Далі, ми поговоримо про цифрові технології та їх роль у житті сучасної дитини, а розповість нам про це Галина Кайгородова – засновник дитячого садочка “Кияночка”.

(більше…)

Прем`єра балетна вистава «Попелюшка»


Театр Молодий балет Києва, балетна вистава «Попелюшка»

ПРЕС-РЕЛІЗ
Прем`єра балетна вистава «Попелюшка»

10 червня 2018 року
14.00 та 19.00
Національна опера України імені Тараса Шевченка

(вул. Володимирська 50)

10 червня на сцені Національної опери України Ви зможете побачити балетну виставу «Попелюшка» у виконанні артистів театру «Молодий балет Києва».
Це казка, історія про Попелюшку чудову дівчину, яка проживає непросте життя. Автор змальовує також просту, скромну, лагідну, добру Попелюшку, яка не цурається жодної роботи, не вибаглива, не пам’ятає образ і завжди готова допомогти іншим.

Тож, ця казка навчає розпізнавати й цінити справжні цінності. Вчить бути добрими та щирими, незлобливими та працьовитими.
Саме у таку дівчину міг закохатися молодий принц. Адже насправді вона вразила його не розкішною сукнею, не золотою каретою, і навіть не красою обличчя. Її краса — справжня, внутрішня.

Свято відбудеться за підтримки Марини Порошенко.

Балетмейстер-постановник АНІКО РЕХВІАШВІЛІ, народна артистка України
Балетмейстер- репетитор ЄВГЕН КАЙГОРОДОВ, народний артист України

Художні керівники – заслужені працівники культури України ГАЛИНА та ДМИТРО КАЙГОРОДОВИ

Контакти: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 57
тел. +38 (044) 234-61-55, 097-279-29-99; 099-500-19-25
kyano4ka@gmail.com, www.balletkiev.com


Особливості учнів початкової школи


Особливості учнів початкової школи. Школа садок Кияночка

Для багатьох батьків справжнім випробуванням є час, коли їх дитина має йти до школи в перший клас.
Адже всім відомо, що далеко не всі діти можуть відразу адаптуватися до шкільного ритму.

Щоб допомогти батькам і дітям безболісно пройти цей етап, співробітник дитячого садочка “Кияночка” розповість нам про особливості світогляду учнів початкової школи.


Діти молодшого віку почуваються комфортно в ритмах життя, в його ритуальності та повтореннях

Першокласники живуть у справжньому часі, тут і зараз. Вони відчувають потік часу в ритмах дня, тижня та року, та ніяк не пов’язують з часом абстрактні символи стрілок годинника. Почуття порядку та незалежності закріплюється в них узгодженими схемами шкільного розкладу.

(більше…)

Чи готова моя дитина йти до школи?


Чи готова моя дитина йти до школи? Школа садок Кияночка

Сьогодні можна зустріти дуже багато точок зору щодо того, коли саме дитина має йти до школи:

  • Хтось думає, що чим раніше дитина потрапить до 1-го класу, тим краще. Мовляв не варто втрачати такий дорогоцінний час, нехай вчиться;
  • Хтось сумнівається в тому, чи потрібно чим можна раніше віддавати дитину в початкову школу, вкорочуючи тим самим безтурботне дитинство;
  • А хтось взагалі не має своєї думки з цього питання, і, як результат, щоразу кидаються від 1-го до іншого «табору».
(більше…)

Першокласники: які вони?


Першокласники: які вони? Інтелектуальна Незалежність

У перші шість років життя діти піддаються величезним змінам. Їм доводиться докладати не аби яких зусиль, щоб досягти цілей у розвитку фізичної самостійності. Протягом наступних шести років життя дитини фізично стає більш стабільнішим, та під цією стійкою поверхнею є потужна рушійна сила, що веде її до інтелектуальної незалежності.

(більше…)