КОЖНОГО ЧЕТВЕРГА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ! З 5-ГО ЧЕРВНЯ ВІДКРИВАЄТЬСЯ ЛІТНІЙ ТАБІР - ТАБІР НОВОГО ПОКОЛІННЯ

Як подолати батьківський страх. Ч. 2


Не варто боятися власних незначних невдач. Школа-сад Кияночка

Говорячи про батьківські страхи, не зайвим буде нагадати, що не варто боятися власних незначних невдач. Адже вони аж ніяк не свідчать про вашу неспроможність, а лише збагачують вас безцінним досвідом.

А попри все пам’ятайте, що нашим дітям набагато корисніше самим пережити невеличкі невдачі, щоб вчитися, як впоратися з ними та як перемагати.

Це стане запорукою того, що у дорослому житті вони зможуть впевнено стояти на ногах та приймати виклики, які підготує їм життя. А воно їм їх підготує – будьте певними.

(більше…)

Як подолати батьківський страх. Частина 1


Як батькам впоратися з тривогами та страхами за своїх дітей. Школа-сад Кияночка

У нашому батьківстві є багато подій, які трапляються з нами вперше. Кожен момент «уперше» супроводжується майже однаковим відчуттям гордості, щастя, надії та трохи батьківськими побоюваннями. Тут все змішується воєдино.

Іншими словами, віддати дитину до садочка чи влаштувати до школи дуже схоже на решту знакових моментів у процесі всього виховання дитини. Здається, батьківство часто несе нам зростаючу кількість тривоги та страху.

Чи варто почати хвилюватися? Звісно, ні. Поради психологів, накопичені тривалими дослідженнями, та деякий реальний життєвий досвід педагогів дитячого садка-школи «Кияночка» допоможуть вам зорієнтуватися та вгамувати подібні занепокоєння.

(більше…)

Як перестати набридати дітям


Як зупинити прискіпливість та ниття, нехай діти розберуться з наслідками. Школа-сад Кияночка

Чому прискіпливість завдає шкоди вашим стосункам з дитиною

Чи усвідомлювали ви, що коли ваші нав’язливі причіпки не працюють, ви змушені шукати якоїсь альтернативи? По-перше, вас просто розчарує те, що ваші спроби достукатись до сина/дочки не дають результатів. Як виявляється, настирливість може бути набагато контрпродуктивнішою, ніж ви очікували.

Наприклад.

• Прискіпливість свідчить про нашу відсутність віри в їх здатність справлятися з завданнями. Коли ми дошкуляємо дітям своїм бурчанням, це виглядає так, ніби ми заявляємо: “Я повинна продовжувати повторювати тобі знову, тому що я по суті не впевнена, що ти можеш виконати те, про що я попросила”.

(більше…)

Як допомогти дитині адаптуватися до школи. Частина 2


 як допомогти дитині адаптуватися до школи, Кияночка садок та початкова школа

6. Допоможіть дитині «розсміяти» свої хвилювання, щоб їй не довелося плакати

Сміх, це спосіб подолання тривожності, і будь-яка дитина, яка переживає важкий період адаптації у школі, почувається збентеженою всередині. Дайте її якомога більше можливостей висміятися до сліз.

Якщо ви зможете щоранку проводити якийсь час, граючись у квача-доганялки, або що завгодно що змушує дитину реготати, ви переконаєтесь, що його розтавання з вами в школі проходитиме більш гладко. Винятком стане лоскотання дитини, оскільки воно, схоже, залучає іншу область мозку і навіть може накопичувати гормони стресу. Натомість влаштуйте бій на подушках або наздоганяйте його по дому.

Поради, які допоможуть як батькам так й їх дітям, переконана дитячий психолог київської приватної Школи-Дитячий Садок 1 ступеня Кияночка.

(більше…)

12 порад, як допомогти дитині адаптуватися до школи. Частина 1


 як допомогти дитині адаптуватися до школи. Школа-сад Кияночка

Щоранку ви спостерігаєте як ваш школярик йде до школи почуваючись дорослим хлопчиком. Але замість того запалу, на який ви очікували від нього надалі, більшість днів на тижні, особливо понеділок, починається зі сліз або, можливо, болю в животі. Це далеко не симуляція.

Занепокоєння впливає на організм та може призвести до справжнього розладу шлунку, особливо у дітей. Але не хвилюйтеся, дітям деякий час потрібна додаткова допомога у пристосуванні до школи.

Ось 12 порад, які допоможуть як батькам, так і їх дітям, переконана дитячий психолог київської приватної школи-дитячого садка 1 ступеня Кияночка.

(більше…)

Пандемічне батьківство


Як підготуватися до школи в розпал пандемії

Як підготуватися до школи в розпал пандемії. Кияночка школа сад.

Ручки, олівці, папір, теки. Зазвичай у липні та на початку серпня вчителі, батьки та діти переглядають полички магазинів канцелярії, полюючи на той ідеальний предмет декору класної кімнати чи аксесуари для шкільного процесу навчання.

Цей рік абсолютно інший.

Не важливо який рік поспіль ми проводжаємо свою дитину до наступного класу, у цей період, нам як батькам доводиться нервувати. Цього разу нам не збагнути про що й слід хвилюватися.

Виховання під час пандемії не проста справа, і стає ще важче, коли ми наближаємось до осені. Залишилися дні до урочистого першого шкільного дня, а основні питання про наші школи в добу COVID-19 ще не врегульовані, в тому числі не зрозуміло чи приїдуть учні до шкільних закладів у призначений день, або вмостяться біля ноутбуків та планшетів для продовження віртуального навчання, що запровадили навесні.

Отже, посеред стількох невідомих, виникає питання: як я можу підготувати своїх учнів, своїх дітей та себе до школи посеред пандемії?

(більше…)

Справжні батьки: які вони?


Як стати еталонними батьками для своєї дитини?. Кияночка школа сад.

Кожен батько прагне не втратити дорогоцінний час дитинства своєї дитини. Природно, що батьки часто замислюються чи достатньо часу вони проводять з дитиною? А якщо використовують своє дозвілля в сім’ї, то чи є вони еталонними батьками для своєї дитини?

З появою дитини у батьків часто виникають різного роду страхи та хвилювання. У цій статті розберемося з деякими нюансами з життя батьків.

(більше…)

Maanimo запускає Online-клуб молодих мам


Прес-анонс Maanimo запускає Online-клуб молодих мам

Online-клуб молодих мам

Фінансовий сайт maanimo створює на базі найпопулярнішої цільової сторінки “Декретні виплати в Україні: розміри та приклади розрахунку” Online-клуб молодих мам.

Свого часу ми створили сторінку, яка набрала більше 1 млн переглядів в інтернеті, де всі молоді мами могли дізнатися найактуальнішу інформацію про декретні виплати, розібратися в усіх тонкощах нарахувань і законодавчих змін, а також в інших нюансах.

(більше…)

Вистава «Лускунчик»


Театр Молодий балет Києва, балет-феєрія «Лускунчик»

ПРЕС-РЕЛІЗ Балет-феєрія «Лускунчик»

22 грудня 2019 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська 50)

Вистава «Лускунчик» на музику П. Чайковського є символом новорічно-різдвяних свят, казковий балет про чарівний світ дитячих мрій. Щорічно, дорослі й діти, радісно чекають на зустрічі з персонажами казки, краса якої не втрачається з часом.

(більше…)

Як виховати в дитині чемність та бажання допомагати. Частина 2


Пропонуйте варіанти

У дослідженнях, проведених експертами з Університету Корнелла що у Нью Йорку, було встановлено, що надання дітям можливості вибору підвищує в них альтруїстичну поведінку.

Напевно, ці результати не є для нас несподіванкою. Наші діти майже ніколи не реагують позитивом, коли їм вказують чи диктують що робити, але, коли дають вибір, вони з радістю обирають кращий варіант.

Наприклад, якщо у квартирі рейвах та гармидер, можна скласти для дітей перелік того, що потрібно зробити, тобто ви запитуєте: “Хто складає у шафу одяг покинутий на підлозі? Або, можна віднести брудний посуд на кухню.”

(більше…)

Як виховати в дитині чемність та бажання допомагати. Частина 1


“БАМ!” Двері вже, вдруге, зачинилися перед вашим обличчям.

Як виховати в дитині чемність та бажання допомагати

Ви виходите зі своїми дітьми з розважального центру на вулицю, або забрали свого школяра зі школи, а він, як діти зазвичай роблять, вибігає у двері вперед вас, прагнучи прокласти собі шлях та відпускає їх перед самим вашим носом.

Можливо, хтось хоча б раз, та потрапляв у таку ситуацію.

Обурені та здивовані, ми не розуміємо, як нам вдається виховувати наших дітей такими нерозсудливими й неввічливими. Певна річ, ми не хочемо, щоб вони залишалися такими.

Прагнення кожної матері та батька, щоб їхні діти, навчилися проявляти співчуття до інших людей. Ми воліємо, щоб наші діти були взірцем чемності у світі, який дедалі більше хизується егоїзмом та нехтує бажанням зрозуміти, допомогти й підтримати. Але як ми цього досягнемо?

(більше…)

Прості саморобки проти хвилювань перед поверненням до школи


Повернення до школи, радість або тривога?. Кияночка школа сад.

Для деяких дітей, повернення до школи після літніх канікул, зворушлива мить, радісна можливість знову побачити своїх друзів. Вони в захопленні від очікування нових подій, зустрічі з новим вчителем. Такі діти планують яким буде їх вбрання у перший шкільний день, а також, заздалегідь обмірковують з ким мають обмінятися цікавими історіями за минулі три місяці.

(більше…)

Емоційний інтелект у дитини: як його розвинути?


Емоційний інтелект у дитини: як його розвинути?

Емоційний інтелект — це здатність розпізнавати емоції інших людей + свої власні, а також правильно їх називати. Саме тому дуже важливо розвивати цю здатність у дітей ще з самого раннього віку. Далі, ми розглянемо ряд порад, як це можна зробити.

Цим поділяться з нами спеціалісти початкової школи та дитячого садочка Кияночка, що розташаваний по вулиці Борщагівська, 204-г, та у житловому комплексі “Ліпинка”, на вулиці Сергія Данченка 2А.»

(більше…)

Як навчити дитину мислити критично та творчо?


Як навчити дитину мислити критично та творчо? Кияночка школа сад.

Критичне мислення — це здатність дивитися на проблему, аналізувати її та висувати творче та ефективне рішення. Воно є однією з найважливіших навичок, які наші діти можуть навчитися. Навички критичного та творчого мислення допомагають нам приймати правильні рішення та знаходити вихід навіть з найскладніших ситуацій. Діти з хорошими навичками критичного мислення будуть більш успішними, як стануть дорослими.

(більше…)

Спляча красуня і дівчинка з планети Оріон, балетна фантазія


Театр Молодий балет Києва, балетна-фантазія «Спляча Красуня»

ПРЕС-РЕЛІЗ балетна фантазія «Спляча красуня і дівчинка з планети Оріон»

12 травня 2019 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська 50)

12 травня на сцені Національної опери України Ви зможете побачити балетну-фантазію «Спляча красуня і фея з планети Оріон» у виконанні артистів театру «Молодий балет Києва».

(більше…)

Всеукраїнський фестиваль конкурс “Квіти України”


Всеукраїнський фестиваль конкурс

Вітаємо колектив «КИЯНОЧКА Л»
З III місцем на Всеукраїнському фестивалі конкурсі “Квіти України

Номінація: “Дитяча хореографія”.

Назва номеру: “баю-бай” (дебют).

Вікова категорія: “Малята”.


Яким чином пов’язані дитсадок та здоров’я малюка?


Яким чином пов'язані дитсадок та здоров’я малюка? Кияночка школа сад.

Всі батьки знають, що час проведений у дитсадку є надзвичайно важливим етапом життя їхньої дитини. Водночас слід усвідомити, що “оточення” з яким контактує дитина у дошкільному закладі, не обмежено вихователькою та дитячим колективом. В ньому присутнє й постійно оновлюється, агресивне вірусне середовище. Тому, питання здоров’я малюка під час відвідуванні цього закладу є достатньо актуальним.

(більше…)

Віддаєте школяра до секції?На що слід звернути увагу та що врахувати


Чим корисно те чи інше заняття для дитини. Кияночка школа сад.

Кожна мама та тато прагнуть, щоб їхня дитина шкільного віку мала безхмарне майбутнє. Саме тому, ще з самого дитинства, вони все більше зусиль покладають задля розвитку її потенціалу.

З цією метою, вони водять свою дитину на різноманітні секції. Але, до того як записувати дитину до гуртка, її батькам варто врахувати декілька важливих моментів, про які ми поговоримо далі.

(більше…)

Дивовижні секрети успіху у школі


Cекрети успіху у школі. Кияночка школа сад.

Вас, напевно, здивують ці дослідження, та способи запоруки успіху вашого школяра. Перевірте, скільки з цього списку речей ви вже робите (і які ще мусите почати робити). Після напруженого дня, приготування обіду та вкладання дітей, борони Боже, якщо вивчення досліджень виховання дітей це не ваш перший спосіб відпочинку!

(більше…)

Зоряний старт “Лісові ельфи”


Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості, Лісові ельфи

Третій всеукраїнський конкурс-фестиваль дитячої творчості «Зоряний старт»

Конкурс хореографічного мистецтва:.

 • ∙ конкурсанти представляють на власний вибір композицію, відповідно до обраної номінації та жанру;
 • ∙ особлива увага приділяється сценічному образу та артистизму виконавця (виконавців)

1 грудня 2018 року

Хореограф – Аня Дорошенко За номер: Танець лісових ельфів

(більше…)


Яку користь приносять дітям уроки танців


Танець стимулює творчість

Яку користь приносять дітям уроки танців. Кияночка школа сад.

Навчання танцям сприяє розвитку творчості та допомагає дитині розвивати любов до мистецтва, говорять Дмитро та Галина Кайгородови – засновники початкової школи та дитячого садочка Кияночка, що розташаваний по вулиці Борщагівська, 204-г, та також у житловому комплексі “Ліпинка”.»

(більше…)

Всеукраїнський дитячий фестиваль


Всеукраїнський дитячий фестиваль

Всеукраїнський дитячий фестиваль “Зоряні Малята”

Конкурс хореографічного мистецтва:.

 • ∙ конкурсанти представляють на власний вибір композицію, відповідно до обраної номінації та жанру;
 • ∙ особлива увага приділяється сценічному образу та артистизму виконавця (виконавців)

осінь 2019 року

Хореограф – Ірина Кос

(більше…)


Балет-феєрія «Лускунчик»


Театр Молодий балет Києва, балет-феєрія «Лускунчик»

ПРЕС-РЕЛІЗ Балет-феєрія «Лускунчик»

23 грудня 2018 року 14.00 та 19.00 Національна опера України імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська 50)

Вистава «Лускунчик» на музику П. Чайковського – символ новорічно-різдвяних свят, казковий балет про чарівний світ дитячих мрій. Щороку і дорослі і діти радісно чекають зустрічі з персонажами казки, краса якої не втрачається з часом.

(більше…)

Шкільні фобії та способи їх подолання


Чи боїться Ваша дитина йти до школи? Багато дітей, у віці близько двох років, мали досвід тривоги від тимчасової розлуки з батьками та можуть засмутитися і не погодитись, коли їх відлучають від батьків.

Шкільні фобії та способи їх подолання. Школа садок Кияночка

Зазвичай, це нормально, і з часом дитина заспокоюється. Але в деяких випадках, це занепокоєння зберігається набагато довше і може вказувати на більш серйозну проблему.

Інколи у дітей шкільного віку розвивається довготривалий страх школи. Цей стан можна назвати уникнення школи, відмова від школи, або шкільна фобія. Діти з такою дилемою часто емоційно нестабільні, та є доволі уразливими. Вони, схоже, хочуть бути поруч зі своїми батьками і відчувають тривогу, коли залишаються без них.

(більше…)

Чи здійсняться дитячі мрії


Чи здійсняться дитячі мрії. Школа сад Кияночка

Придівіться уважніше до дитини, або згадайте себе у дитинстві. На відміну від дорослих, дитячі мрії не мають обмежень. Слухати їхні цілі та ідеї одне задоволення.

Починають діти мріяти ще в ранньому віці. Вони обмірковують свою майбутню кар’єру, мріють про свої фінансові надбання та добробут, думають про освіту тощо. Дитячі мрії можуть бути величезними.

(більше…)

Цькування у школі, як діяти батькам


В сучасному суспільстві між людьми часто складаються непрості відносини. Особливо це стосується наших дітей в період, коли формується характер. І таке питання, як цькування у школі виникає досить часто. Над ним в першу чергу повинні працювати досвідченні педагоги та кваліфіковані психологи й звичайно самі батьки.

Поради батькам. Цькування у школі.

Багато хто з нас в дошкільні чи шкільні роки відчував на собі особисто всілякі підштрикування, насмішки та образи від однолітків або старших. Але, що робити коли об’єктом глузувань та цькування стала Ваша дитина? Це достатньо серйозне питання, що потребує негайного вирішення й активних дій. Слід розуміти, що регулярне ображання дитини з боку однолітків чи навіть педагогів негативно впливає на її психологічний та психічний стан, пригнічує її волю, мішає формуванню впевненої в собі особистості.

(більше…)

Поради батькам в перший шкільний день


Поради батькам в перший шкільний день

Цей навчальний рік став рекордним для країни по кількості зростання першокласників що підуть до школи вперше. У 2018 році їх нараховано на 40,3 тисяч більше, ніж у 2017. Відтепер для 6-7 річних починається довгий шлях формальної освіти.

Звичайно, це велике свято не тільки для самих дітей, але у багатьох випадках це буде перший раз, коли батьки ведуть свою першу дитину до школи, або передають на піклування в “чужі руки”. Для деяких з нас це вже знайомий шлях. Ми були там. Зробили це. Подібний досвід маємо. Але ж для інших, цей перший раз, треба пережити. Як то відправити своїх дорогоцінних дітей в холодний, жорстокий світ школи?

(більше…)

Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят


Основні упущення викладачів при навчанні дошкільнят. Школа садок Кияночка

Дитинство – це найкраща пора для будь-якої дитини, адже майже вся увага батьків приділяється їй одній. Але всьому рано чи пізно приходить кінець і настає час йти до школи. Але тут виникає запитання: “Чи варто якось готувати свою дитину до школи, чи можливо пустити все на самоплив і нехай буде як буде?”. Однозначної відповіді на це питання немає, але більшість сучасних батьків все ж таки схиляються до 1-го варіанту.

(більше…)

Чому не навчать в наших школах


Те, що пропонує дітям сучасна школа, це певна база знань. А от вже, на плечі її сім’ї лягає турбота про формування ключових навичок дитини. Яким речам важливо навчити Вашу дитину?

Вчимо дітей ставити питання

Вчимо дітей ставити питання. Кияночка школа сад.

Цілковито природним станом у розвитку дитини є період «Питайка». Допитливість малюків важливо заохочувати. Запевніть їх у користі питань, бо вони дають можливість більше дізнатися про те, що цікавить. Варто зазначати хороші запитання дитини: «Ти, молодець, маєш чудові запитання, ти думаєш в потрібному напрямку!»

(більше…)

Особливості навчання дошкільнят


Особливості навчання дошкільнят. Школа садок Кияночка Мистецтво навчання дошкільнят

Робота вихователя – це постійний контакт з дітьми. На основі сформованого досвіду можна багато чого розповісти про дитину. Хороший педагог дуже любить свою роботу, своїх студентів, і намагається, виховати з кожного з них Людину з великої літери. Тому вихователь встановлює з дитиною такі відносини, щоб вона була для нього близькою людиною. Як приємно, коли дитина охоче йде в групу. При зустрічі вона посміхнеться, чимось потішить, щось цікаве розповість, чимось поділиться.

(більше…)

Дошкільнята та ігри в епоху цифрових технологій


Дошкільнята та ігри в епоху цифрових технологій

Дитина і школа – це актуальна проблема для всіх сучасних батьків, адже далеко не всі діти швидко і “безболісно” проходять адаптацію до нового навчального закладу. Але в останні років актуальною стала ще одна проблема: “смартфон, телевізор, комп’ютер та діти”. Малюки у віці 1-3 роки вже чудово орієнтуються у сучасних гаджетах і приділяють технологічним новинкам дуже багато свого часу та уваги. Далі, ми поговоримо про цифрові технології та їх роль у житті сучасної дитини, а розповість нам про це Галина Кайгородова – засновник дитячого садочка “Кияночка”.

(більше…)

Особливості учнів початкової школи


Особливості учнів початкової школи. Школа садок Кияночка

Для багатьох батьків справжнім випробуванням є час, коли їх дитина має йти до школи в перший клас.
Адже всім відомо, що далеко не всі діти можуть відразу адаптуватися до шкільного ритму.

Щоб допомогти батькам і дітям безболісно пройти цей етап, співробітник дитячого садочка “Кияночка” розповість нам про особливості світогляду учнів початкової школи.


Діти молодшого віку почуваються комфортно в ритмах життя, в його ритуальності та повтореннях

Першокласники живуть у справжньому часі, тут і зараз. Вони відчувають потік часу в ритмах дня, тижня та року, та ніяк не пов’язують з часом абстрактні символи стрілок годинника. Почуття порядку та незалежності закріплюється в них узгодженими схемами шкільного розкладу.

(більше…)

Чи готова моя дитина йти до школи?


Чи готова моя дитина йти до школи? Школа садок Кияночка

Сьогодні можна зустріти дуже багато точок зору щодо того, коли саме дитина має йти до школи:

 • Хтось думає, що чим раніше дитина потрапить до 1-го класу, тим краще. Мовляв не варто втрачати такий дорогоцінний час, нехай вчиться;
 • Хтось сумнівається в тому, чи потрібно чим можна раніше віддавати дитину в початкову школу, вкорочуючи тим самим безтурботне дитинство;
 • А хтось взагалі не має своєї думки з цього питання, і, як результат, щоразу кидаються від 1-го до іншого «табору».
(більше…)

Першокласники: які вони?


Першокласники: які вони? Інтелектуальна Незалежність

У перші шість років життя діти піддаються величезним змінам. Їм доводиться докладати не аби яких зусиль, щоб досягти цілей у розвитку фізичної самостійності. Протягом наступних шести років життя дитини фізично стає більш стабільнішим, та під цією стійкою поверхнею є потужна рушійна сила, що веде її до інтелектуальної незалежності.

(більше…)

Як виховати дитину, з твердим характером


Частина 2 Як виховати дитину, з твердим характером?

Якщо ви хочете виростити дитину, яка б горіла бажанням виконувати нові завдання та не боятись перешкод, не хваліть її за те, що вона така розумна. Це може перешкодити у неї вияву інтересу спробувати щось складніше через страх, що у разі невдачі, розкриється, що вона не така вже і розумна.

Хваліть сам процес

Винахід професора психології Стенфорда Керол Дьюк: нова психологія успіху показує нам, що коли дітей хвалять за інтелект або таланти, вони обминають проблеми та стають менш стійкими перед труднощами.

(більше…)

Як виховати дитину, з бажанням до знань


Частина 1 Як виховати дитину, з бажанням до знань?

Наполегливість та стабільність, сьогодні, є пекучою темою серед дослідників у сфері освіти, тож це не без причин є актуальною темою. Постійність у процесі навчання критично важлива складова, як для успіху в школі, так і за її межами.

Як вдосконалити ці властивості у вашої дитини? Рішучий, старанний, наполегливий, завзятий – ми використовуємо ці прикметники, щоб описати олімпійських чемпіонів, переможців шкільних олімпіад, підприємців, та власне історії успіху різних людей.

А чи можна сказати це про вашу дитину?

(більше…)

На що очікувати вашій дитині в першому класі?


На що очікувати вашій дитині в першому класі?

Все хороше рано чи пізно закінчується.

Так “безтурботне життя”, яке пропонує дитячий садок для дитини, неминуче перетікає в “трудові будні”, які несе з собою перший клас. Перехід від дошкільного, “ігрового” дитинства, до шкільного, “навчального” – це дуже непростий і багатоступінчастий процес.

Успіхи дитини в шкільному житті залежать від великого числа факторів:

 • загального розумового розвитку;
 • рівня пізнавальної активності;
 • вміння зберігати і підтримувати навчальну діяльність;
 • свідомо підпорядковувати свої дії правилу;
 • пропонованому вчителем;
 • приймати систему нових вимог і норм поведінки;
 • уміння зберігати і підтримувати необхідний рівень уваги;
 • володіння розвиненою слухово-мовною і зоровою пам’яттю;
 • і досить високим темпом діяльності.
(більше…)

Залучення сім’ї в процес освіти в ранньому дитинстві


Залучення сім'ї в процес освіти в ранньому дитинстві

Ще років 10-20 тому спостерігалась тенденція, коли батьки майже свідомо перекладали функцію виховання і підготовки своїх дітей на дитячий садок. З точки зору сучасної педагогіки це не є вірним шляхом, а завдання ДНЗ – не замінити батьків на певний час (в буквальному сенсі – з 8:00 до 18:00), а залучити їх до навчального процесу.

Період адаптації

З народження і до певного віку дитина перебуває у тісному колі родини, в першу чергу – батька і матері. На цьому етапі саме на них покладається завдання виховання малюка, розвитку його психофізіологічних навичок. Очевидно, що все це відбувається з огляду на власні погляди і переконання. Проте, є кілька чинників, які роблять цей процес недостатнім для забезпечення повноцінного розвитку: (більше…)

Дитячий садок: за і проти


Дитячий садок: за і проти

Наша держава, хоч і є незалежною вже понад чверть століття, проте її суспільство все ще живе традиціями, які протягом багатьох десятиліть вкорінювались владою минулою. Зокрема, не буде помилкою сказати, що більшість із нас бачить життя власне, своїх дітей і онуків підпорядкованим певній системній “драбині”. Інакше кажучи, кожен має пройти певні, наперед визначені, щаблі розвитку (дитячий садок, школу, ВУЗ) перш ніж влаштуватись на добре оплачувану роботу з перспективами. Насправді ж все далеке від ідеалу, та й сама система одним допомагає, а інших, навпаки, калічить. Саме тому кожен з батьків, які однозначно вважають себе найбільш відповідальними з поміж усіх інших, повинні зробити перший вибір, який повпливає на майбутнє дитини, ще в її ранньому віці. Полягає ця дилема в тому, віддавати малечу в дитячий садочок чи ні, в якому віці це робити (якщо все ж робити) і якому типу ДНЗ віддати перевагу.

(більше…)

Весняний Зорепад


Весняний Зорепад

Вітаємо колектив «КИЯНОЧКА»
З II місцем в конкурсі-фестивалі ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД

Під керівництвом викладача Дорошенко Ганни Олександрівни в конкурсі брали участь Талабіра Євгенія, Дорошенко Софія, Таранюк Дарина, Мокренко Олена, Політикіна Віра, Головащенко Ніка, солістки: Бурлака Яна та Кузина Марина.
(більше…)


Навіщо дітям садок


Навіщо дітям садок

Відвідування дитячого садка є досить важливим кроком для вашої дитини. Це допоможе її здобути навички, на які вона зможе покладатися протягом усього її життя.

У дитячому садку ваша дитина має можливість зростати соціально та емоційно. Її здатність мислити, використовувати і розпізнавати мову, прекрасні моторні навички будуть розвиватися в процесі гри, мистецтва, танцю, музики, руху і взаємодії з іншими людьми.

Найголовніше це те, що ваша дитина навчиться бути ефективним учнем, розвиваючи і розширюючи свої комунікативні навички.

Дослідження показують, що за роки перебування у дитячому закладі покращується фізичний стан і благополуччя дітей, цей досвід сприяє розвитку сильних соціальних навичок дитини і заохочує любов до навчання. (більше…)


Категорії

Останні статті