На що очікувати вашій дитині в першому класі?


На що очікувати вашій дитині в першому класі?

Все хороше рано чи пізно закінчується.

Так “безтурботне життя”, яке пропонує дитячий садок для дитини, неминуче перетікає в “трудові будні”, які несе з собою перший клас. Перехід від дошкільного, “ігрового” дитинства, до шкільного, “навчального” – це дуже непростий і багатоступінчастий процес.

Успіхи дитини в шкільному житті залежать від великого числа факторів:

  • загального розумового розвитку;
  • рівня пізнавальної активності;
  • вміння зберігати і підтримувати навчальну діяльність;
  • свідомо підпорядковувати свої дії правилу;
  • пропонованому вчителем;
  • приймати систему нових вимог і норм поведінки;
  • уміння зберігати і підтримувати необхідний рівень уваги;
  • володіння розвиненою слухово-мовною і зоровою пам’яттю;
  • і досить високим темпом діяльності.
(більше…)

Залучення сім’ї в процес освіти в ранньому дитинстві


Залучення сім'ї в процес освіти в ранньому дитинстві

Ще років 10-20 тому спостерігалась тенденція, коли батьки майже свідомо перекладали функцію виховання і підготовки своїх дітей на дитячий садок. З точки зору сучасної педагогіки це не є вірним шляхом, а завдання ДНЗ – не замінити батьків на певний час (в буквальному сенсі – з 8:00 до 18:00), а залучити їх до навчального процесу.

Період адаптації

З народження і до певного віку дитина перебуває у тісному колі родини, в першу чергу – батька і матері. На цьому етапі саме на них покладається завдання виховання малюка, розвитку його психофізіологічних навичок. Очевидно, що все це відбувається з огляду на власні погляди і переконання. Проте, є кілька чинників, які роблять цей процес недостатнім для забезпечення повноцінного розвитку: (більше…)

Дитячий садок: за і проти


Дитячий садок: за і проти

Наша держава, хоч і є незалежною вже понад чверть століття, проте її суспільство все ще живе традиціями, які протягом багатьох десятиліть вкорінювались владою минулою. Зокрема, не буде помилкою сказати, що більшість із нас бачить життя власне, своїх дітей і онуків підпорядкованим певній системній “драбині”. Інакше кажучи, кожен має пройти певні, наперед визначені, щаблі розвитку (дитячий садок, школу, ВУЗ) перш ніж влаштуватись на добре оплачувану роботу з перспективами. Насправді ж все далеке від ідеалу, та й сама система одним допомагає, а інших, навпаки, калічить. Саме тому кожен з батьків, які однозначно вважають себе найбільш відповідальними з поміж усіх інших, повинні зробити перший вибір, який повпливає на майбутнє дитини, ще в її ранньому віці. Полягає ця дилема в тому, віддавати малечу в дитячий садочок чи ні, в якому віці це робити (якщо все ж робити) і якому типу ДНЗ віддати перевагу.

(більше…)

Весняний Зорепад


Весняний Зорепад

ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ «КИЯНОЧКА»
З II місцем в конкурсі-фестивалі ВЕСНЯНИЙ ЗОРЕПАД

Під керівництвом викладача Дорошенко Ганни Олександрівни в конкурсі брали участь Талабіра Євгенія, Дорошенко Софія, Таранюк Дарина, Мокренко Олена, Політикіна Віра, Головащенко Ніка, солістки: Бурлака Яна та Кузина Марина.
Дорошенко Ганна Олександрівна – артистка балету Нац.ансамбля ім.П.Вірського, увійшла в сорок найкращих танцюристів України телепроекта «Танцюють всі -6», викладач сучасного танцю в Київському хореографічному коледжі «Кияночка», викладацький стаж понад 15 років.

Про своїх вихованців Ганна розповідає:
– “Моим воспитанницам от 7 до 13 лет, они только начинают постигать танец, как жест, как слово, как предложение, как целую историю, которую им еще предстоит рассказать Вам. Они учатся слышать, понимать, передавать эмоции зрителю, пропуская через себя, вкладывая частичку своего внутреннего Мира. Наша победа это результат долгого и упорного труда моих учениц над собой. И это только начало…”


Навіщо дітям садок


Навіщо дітям садок

Відвідування дитячого садка є досить важливим кроком для вашої дитини. Це допоможе її здобути навички, на які вона зможе покладатися протягом усього її життя.

У дитячому садку ваша дитина має можливість зростати соціально та емоційно. Її здатність мислити, використовувати і розпізнавати мову, прекрасні моторні навички будуть розвиватися в процесі гри, мистецтва, танцю, музики, руху і взаємодії з іншими людьми.

Найголовніше це те, що ваша дитина навчиться бути ефективним учнем, розвиваючи і розширюючи свої комунікативні навички.

Дослідження показують, що за роки перебування у дитячому закладі покращується фізичний стан і благополуччя дітей, цей досвід сприяє розвитку сильних соціальних навичок дитини і заохочує любов до навчання. (більше…)