Чим корисно те чи інше заняття для дитини. Кияночка школа сад.

Кожна мама та тато прагнуть, щоб їхня дитина шкільного віку мала безхмарне майбутнє. Саме тому, ще з самого дитинства, вони все більше зусиль покладають задля розвитку її потенціалу.

З цією метою, вони водять свою дитину на різноманітні секції. Але, до того як записувати дитину до гуртка, її батькам варто врахувати декілька важливих моментів, про які ми поговоримо далі.

Щоб визначитися з гуртком чи секцією, потрібно розуміти, чим корисно те чи інше заняття:

  • Будь-які спортивні заняття розвивають дитину фізично, компенсуючи гіподинамію та знімають психологічну напругу. Корисні вони як дітям з підвищеною активністю, так і малорухливим для профілактики набору зайвої ваги.
  • Командні ігри вчать взаємодії з колективом, досягненню спільної мети.
  • Плавання розвиває фізично, а головне – формує життєво важливу навичку. При перебуванні у воді відбувається декомпресія хребта, що дуже важливо при сидячому способі життя школяра. Відвідування басейну також тренує імунітет.
  • Танці, хореографія сприяють розвитку правильної постави та гарного почуття ритму. Крім того, вони допомагають подолати сором’язливість, відчути красу власного тіла.
  • Гуртки художнього розвитку тренують посидючість та здатність до концентрації, розвивають закладені природою таланти. Стимуляція дрібної моторики корисна для розумового розвитку дитини. На заняттях з малювання або ліплення відбувається формування почуття прекрасного.
  • Музична школа розвиває музичний слух, дрібну моторику і… математичні здібності!
  • Театральна студія допоможе реалізуватися маленькій зірочці або перемогти комплекси соромязливій дитині. Навички чіткої дикції, звичка заучувати великі обсяги тексту корисні для навчання.
  • Корисні також і мовні курси, адже вивчаючи іноземні мови дитина не тільки пізнає культуру іншої країни, а й розвивається більш гармонійно.

Основні фактори, які слід врахувати, вибираючи заннятя для своєї дитини:

Що слід врахувати, вибираючи заннятя для своєї дитини. Кияночка школа сад.

1. Перше, на що варто звернути увагу, це щоб навантаження, що має лягти на плечі дитину, було посильним. Щоб школяр все встигав і добре вчився, ні в якому разі не можна заповнювати позашкільними секціями та уроками весь його вільний час.

2. Також поганою ідеєю буде записати дитину на декілька гуртків одночасно. Школяр сам повинен хотіти відвідувати конкретну секцію. Саме тому, перед тим, як записати доньку чи сина на певний гурток, запитайте у дитини, чи хотіла вона б цим займатися. Просто дайте їй право вибору і враховуйте, що дитяче захоплення далеко не завжди стає професією. Ні в якому разі не змушуйте школяра робити те, що йому абсолютно не цікаво, бо ви з дитиною просто витратите час даремно.

3. Пам’ятайте і про те, що навантаження дитини секціями, а також гуртками має бути поступовим, а її батьки при цьому мають весь час спостерігати за її здоров’ям та самопочуттям. Кращим рішенням буде обговорити інтенсивність позашкільних занять зі своїм педіатром.

4. Не забудьте і про те, що деякі гуртки та секції вимагають від дитини попередньої підготовки. Для прикладу перед заняттями плаванням варто заздалегідь загартовувати своє чадо, а музикою краще почати займатись в третьому класі, або за рік до школи. Теж саме стосується і спортивної секції – її пошуки варто розпочати ще до початку навчального року.

5. І наостанок батькам потрібно скласти для своєї дитини оптимальний розпорядок дня, в який позашкільні секції та гуртки будуть добре вписуватись, а у самого школяра залишиться достатньо часу на відпочинок і на домашнє завдання.

Запрошуємо Вас на заняття до вечірніх гуртків Школи дитячий садок “Кияночка” та Центру всебічного розвитку дитини “Кияночка” на ” Липинках”.

Наші діти призери Третього всеукраїнського конкурса-фестиваля дитячої творчості «Зоряний старт»

Фото 1 Фото 2

Категорії

Останні статті